Jedinečné varné centrum u vás doma!

Originálne varné centrum, vzájomne zladené, funkčné a len s tou najvyššou kvalitou? S domácimi spotrebičmi talianskej značky STEEL si ho vytvoríte u vás doma. Spotrebiče ako sporáky, chladničky, rúry či varné dosky sú k dispozícii v jednotnom štýle a farebnom vyhotovení, v dizajne ktorý preferujete: moderný alebo rustikálny (VINTAGE). Záleží len na Vás.

Sporáky z radu ASCOT alebo z radu GENESI disponujú vo varnej zóne množstvom žiadaných prvkov, ktoré sú vybavené najmodernejšou elektronikou a príslušenstvom. Rúry integrované v sporákoch ponúkajú systém kombinovaných parných rúr, o ktoré je stále väčší záujem po celom svete. Produkty spoločnosti STEEL sú vyrábané z ušľachtilej ocele (nerez) s označením AISI 304, čo samo o sebe prezrádza exkluzívne a luxusné spracovanie.

Rad ASCOT je vytvorený v rustikálnom, či vintage štýle. Variabilita prvkov, vyhotovenia úchytiek, či farieb je skutočne bohatá, a to s použitím najmodernejších technológii. Rovnaké dizajnové spracovanie a farebné možnosti (až 9 farieb) nájdete pri sporákoch, digestoroch, vstavaných rúrach, chladničkách a samostatných zabudovateľných varných paneloch z rovnakého radu, ktoré spoločne vytvoria dokonalý dizajnový súlad.

Americké chladničky „Side by Side“ môžu byť vstavané alebo voľne stojace, vďaka čomu budú tvoriť dominantný prvok kuchyne s mimoriadne kvalitnou technológiou. V portfóliu nechýbajú tiež populárne chladničky s tzv. „francúzskym“ typom otvárania dverí. Tieto typy chladničiek značky STEEL sú vyrábané v šírke 90 cm a v dvoch rôznych typoch modelového vyhotovenia.

Rad GENESI je určený do moderných kuchýň s nadčasovým a elegantným dizajnom. GENESI ponúka, podobne ako rad ASCOT, všetky spotrebiče v ucelenom štýle a farebnom vyhotovení, pričom si môžete vybrať až z 9-tich moderných farieb. Spotrebiče v rovnakom dizajne dodajú vašej kuchyni príjemný homogénny vzhľad.

VYJADRENIE ODBORNÍKA

„Spotrebiče STEEL sú nielen dizajnovo krásne, ale sú najmä efektívne pri chutnom zdravom varení. Mnohí z nás radi varia vo svojej vlastnej kuchyni, ktorá by mala byť hlavne pomocníkom k príprave jedál a svojím vybavením by mala samotné varenie uľahčovať. Špičkové varné centrá od spoločnosti STEEL poskytujú najmä vysoký komfort samotnej prípravy jedál a do modernej domácnosti ponúkajú nadštandardnú kvalitu produktov spojenú s veľkou variabilitou doplnkov, čím varenie nielen spríjemnia, ale výsledný efekt pripravených jedál splní všetky očakávania, dokonca, aj tých najväčších gurmánov.

Dušan Urgela, dlhoročné autorizované zastúpenie značky STEEL pre SR a ČR

www.sporaky-chladnicky.eu