Dokonale čistá podlaha bez chemikálií

Nablýskaná podlaha je dobrou vizitkou každej domácnosti, ale udržať ju čistú stojí nemalé úsilie. Ak vás už nebaví neustále napúšťanie a ťahanie ťažkých vedier, nekončené žmýkanie a vytieranie, je na čase vyskúšať upratovacieho asistenta 21. storočia. Predstavujeme Vám parný mop Steam mop XXL Power lines od Viledy! S jeho pomocou bude vaša podlaha žiariť rýchlejšie než kedykoľvek predtým.

Plochý parný Steam mop XXL Power lines využíva revolučný systém horúcej pary, ktorá zabije až 99,9 % baktérií, a to aj bez použitia chemikálií! Stačí naliať obyčajnú vodu do určenej nádobky, zapnúť a do 15 sekúnd je mop pripravený. Množstvo pary si pritom môžete sami regulovať podľa toho, aká odolná špina vám práve stojí v ceste. Nádržka pojme 400 ml vody, čo vystačí až na 28 minút upratovania. Ak potrebujete vytrieť väčšiu plochu, vodu stačí jednoducho doliať a behom okamihu môžete vo vytieraní pokračovať.

Upratovanie vám okrem parného systému urýchli aj nová extra veľká umývacia hlavica s plochou o šírke 40 cm. Umývací návlek je ľahko snímateľný a môžete ho vyprať v práčke alebo vymeniť za nový. Mop sa skvele hodí na všetky druhy tvrdých podláh a so špeciálnym prídavným nadstavcom s ním hygienicky vyčistíte i koberce. Vďaka špeciálnemu kĺbu s mopom jednoducho vytriete napríklad aj pod konferenčným stolíkom a napájací kábel o dĺžke siedmich metrov vás pri upratovaní nebude nijako obmedzovať

Odporúčaná cena: od 136,59 eur.

Viac informácií nájdete na www.shop.vileda.sk.