ED. WÜSTHOF DREIZACKWERK

Tradičný nemecký výrobca vysoko kvalitných nožiarskych produktov ED. WÜSTHOF DREIZACKWERK je jedným z najvýznamnejších svetových výrobcov. Založený bol v roku 1814.

 

Wüsthof nože vyrába skúsený tím 300 pracovníkov v troch výrobných zariadeniach v Solingene (Solingen je medzinárodne chránené označenie pôvodu a registrovaná ochranná známka vo vlastníctve Priemyselnej a obchodnej komory). Nože vyrobené mimo oblasť Solingenu nesmú byť označené názvom Solingen.

Ak sa rozhodnete pre originálny nožiarsky výrobok zo Solingenu, vyvarujte sa výrobkom, pri ktorých vám predajca jasne nepreukáže jeho pôvod. Mnoho nožov na trhu nesie označenie "Solingen", ktoré samo o sebe nič neznamená. Väčšina takýchto produktov je lepšie či horšie zabalená napodobenina. Týchto problémov sa vyvarujete pri nákupe originálneho nožiarskeho tovaru Wüsthof Dreizack Solingen, vyrábaného podľa najvyšších štandardov kvality.

V súčasnej dobe má Wüsthof v ponuke viac než 350 nožov, bloky s nožmi, kuchynské náčinie, brúsky, nožnice a manikúry nesúce slávne logo s trojzubcom – symbolom formy, funkcie a nekompromisnej kvality. Wüsthof nože sú obľúbenými nástrojmi medzi najvýznamnejšími kuchármi i domácimi nadšencami, čo je dôvod, prečo je Wüsthof oficiálnym partnerom Nemeckej asociácie kuchárov a dodávateľom nemeckého Národného tímu kuchárov, rovnako ako i ďalších medzinárodných kulinárskych tímov vrátane Českej republiky.
Všetok sortiment je 100 % vyrábaný v Nemecku/Solingene. Unikátna technológia brúsenia Wüsthof PrecisionEdgeTechnology umožňuje extrémne vysoký počiatočný rezný výkon noža a výnimočne dlhú životnosť ostria.

To najlepšie, čo z výroby spoločnosti Wüsthof Dreizack môžete dostať, je kovaný nôž, ktorý svojimi parametrami uspokojí každého užívateľa. Výnimočná kvalita použitého materiálu a celková konštrukcia noža výrazne prevyšuje ostatné výrobky uvedené na trhu. K výrobe je použitá chróm molybdénová oceľ, ktorá spája požadované vlastnosti noža, ako sú odolnosť proti agresívnym potravinám, ostrosť noža a udržanie ostrosti. Nože sú vykované z jediného kusu tejto kvalitnej ocele.

S nekovanými nožmi Wüsthof Dreizack získate kvalitných pomocníkov do vašej kuchyne. Za veľmi priaznivú cenu dostanete produkt, ktorý je vyrobený z vysoko kvalitnej ocele s obsahom molybdénu. Cenová hladina umožňuje obstaranie kvalitného noža prakticky do každej domácnosti.

Výrobca Wüsthof ponúka širokú škálu možností ako nože ukladať. Dizajnové a praktické bloky sú ozdobou každej kuchynskej linky. Magnetické lišty na stenu alebo organizéry do zásuviek šetria miesto a dostatočne chránia ostrie nožov pred nežiadúcim kontaktom s iným kuchynským náčiním. V ponuke Wüsthof sú aj ocieľky, brúsky i brúsne kamene. Ako doplnkový tovar, ponúka Wüsthof kvalitné dosky na krájanie z bukového dreva, barmanské náčinie a kuchynských pomocníkov.