bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 24.06.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Potrebujete novú modernú web stránku? Chcete predávať cez svoju web stránku? eShop, CMS, SEO optimalizácia, jednoduchý a prehľadný dizajn.
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

ED. WÜSTHOF DREIZACKWERK

Tradičný nemecký výrobca vysoko kvalitných nožiarskych produktov ED. WÜSTHOF DREIZACKWERK je jedným z najvýznamnejších svetových výrobcov. Založený bol v roku 1814.

Wüsthof nože vyrába skúsený tím 300 pracovníkov vo dvoch výrobných zariadeniach v Solingene (Solingen je medzinárodne chránené označenie pôvodu a registrovaná ochranná známka vo vlastníctve Priemyselnej a obchodnej komory). Nože vyrobené mimo oblasť Solingenu nesmú byť označené názvom Solingen.

V súčasnej dobe má Wüsthof v ponuke viac než 350 nožov, bloky s nožmi, kuchynské náčinie, brúsky, nožnice a manikúry nesúce slávne logo s trojzubcom - symbol formy, funkcie a nekompromisnej kvality. Wüsthof nože sú obľúbenými nástrojmi medzi najvýznamnejšími kuchármi i domácimi nadšencami, čo je dôvod, prečo je Wüsthof oficiálnym partnerom Nemeckej asociácie kuchárov a dodávateľom nemeckého Národného tímu kuchárov, rovnako ako i ďalších medzinárodných kulinárskych tímov vrátane Českej republiky.

Všetok sortiment je 100% vyrábaný v Nemecku/Solingene. Nová technológia brúsenia Wüsthof PrecisionEdgeTechnology - umožňuje extrémne vysoký počiatočný rezný výkon noža a výnimočne dlhú životnosť ostria.

TYPY NOŽOV

Nôž na lososa - Špeciálny nôž určený výhradne na krájanie tenké ako papier. Duto vrúbkované ostrie vytvára kapsy vzduchu, ktorý bráni extra tenkým alebo mäkkým plátkom v prilepení na ostrie noža.
Nôž na krájanie vrúbkovaný „Super Slicer“ – Skutočne profesionálny nôž, vďaka ktorému bude rezanie a krájanie tak prekvapivo ľahké. Ostrie ponúka extra šírku ideálnu na veľké bochníky chleba.
Nôž na chlieb - Nôž s vrúbkovaným ostrím na čerstvé, chrumkavé chleby i na krájanie torty.
Nôž Santoku - Nôž štylizovaný podľa japonského kuchárskeho noža je to pravé na prípravu nielen jemnej ázijskej, ale i západnej kuchyne.
Nôž kuchársky - Perfektne vyvážený kuchársky nôž. Kľúčový nôž v kuchyni. Na krájanie a sekanie všetkých druhov potravín.
Nôž filetovací – Na presné filetovanie rýb, zveriny i mäsa. Unikátny, flexibilný tvar čepele.
Nôž vykosťovací - Nôž vhodný na vykostenie kurčaťa alebo šunky i orezávanie tuku a šliach.
Nôž na šunku - Čepeľ ideálna na veľké kusy mäsa, ovocia a zeleniny.
Nôž na rajčiny - Tento nôž s vrúbkovaným ostrím plátkuje i najzrelšie rajčiny na tak tenko, ako potrebujete. Vidlicová špička je ideálna na servírovanie.
Nôž na údeniny - Nôž s vrúbkovaným ostrím je ideálnou voľbou na krájanie pečiva (rožkov, bagiet apod.) a obľúbenou voľbou na krájanie tvrdej salámy a dokonca i najzrelších rajčín.
Nôž na steak - Extra ostrá čepeľ je nutnosťou nielen na rezanie Vašich obľúbených steakov, ale tiež na všetky druhy mäsových pokrmov.
Nôž na zeleninu - Najuniverzálnejší nôž vhodný na rozdrvenie šalotky, cibule a byliniek, rovnako ako na čistenie a krájanie zeleniny.
Nôž na šúpanie - Zvláštny tvar noža na šúpanie je ideálny na šúpanie, čistenie alebo vykrajovanie akéhokoľvek ovocia alebo zeleniny s oblým povrchom.

Výrobca Wüsthof ponúka širokú škálu možností ako nože ukladať. Dizajnové a praktické bloky sú ozdobou každej kuchynskej linky. Magnetické lišty na stenu alebo organizéry do zásuviek šetria miesto a dostatočne chránia ostrie nožov pred nežiadúcim kontaktom s iným kuchynským náčiním. Pre tých, ktorí nože prenášajú, sú v ponuke rolovacie mapy alebo kufríky.  Pri pravidelnom používaní sa ostrie každého noža otupí. V ponuke Wüsthof sú ocieľky, brúsky i brúsne kamene. Ako doplnkový, ale zároveň v kuchyniach veľmi dôležitý tovar, ponúka Wüsthof kvalitné dosky na krájanie z bukového dreva, barmanské náčinie a kuchynských pomocníkov.

youtu.be/Q2u9Ac3Y-so

www.autorizovani-predajci-wusthof.sk

 

17.11.2016

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
Siemens
INTERIÉR 48
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.
TOP STAVEBNÉ
TOP KUCHYŇA
TOP TECHNOLÓGIE
TOP KÚRENIE
 
UV GROUP, s.r.o.
E.B.Lukáča 2
036 01 Martin
Nájdite nás na FB facebook
 
created by: CTS Europe s.r.o.