bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 24.06.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Potrebujete novú modernú web stránku? Chcete predávať cez svoju web stránku? eShop, CMS, SEO optimalizácia, jednoduchý a prehľadný dizajn.
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Interiér podľa Vašich predstáv

 
 
 
 

Spoločnosť HOME STUDIO sa zaoberá managementom procesu klientskych zmien interiérového štandardu a  vy- bavenia vnútorných priestorov, ako aj navrhovaním interiérového dizajnu a dodávkou bytových interiérov. Sme spoločnosť, ktorá Vám pomôže vytvoriť interiér do posledného detailu podľa Vašich predstáv.


Vytvorili sme pre Vás unikátne kuchynské štúdio ponúkajúce široký výber všetkých komponentov vybavenia kuchynských liniek a priestorov kuchýň z produkcie domácich a zahraničných výrobcov.


Prostredníctvom nášho profesionálneho tímu architektov, interiérových dizajnérov a predajcov Vám ochotne pomôžeme s prípravou celého projektu interiéru, počnúc zmenou dispozície, výberom vhodných materiálov, celkovou zmenou vnútornej architektúry a stavebného interiéru, ako aj s realizáciou Vašich predstáv o dokonalom domove.


HOME STUDIO Vám ponúka:

profesionálne poradenstvo v oblasti architektúry a interiérového dizajnu, projekty interiéru a komplexné riešenie interiérov, dodávka interiérových materiálov produktov priamo do bytu, realizácia interiéru, kuchynské štúdio s reali- záciou kuchynských liniek na mieru od renomovaných výrobcov, služby na princípe “všetko na jednom mieste”


- kuchynské linky a príslušenstvo

- podlahy

- keramické obklady a dlažby

- sanita, batérie

- kúpeľňové príslušenstvo

- vstupné a interiérové dvere

- vstavané šatníky

- nábytok a doplnky

- elektroinštalácie

www.homestudio.sk

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
REKLAMA
INTERIÉR 48
Siemens
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.
TOP STAVEBNÉ
TOP KUCHYŇA
TOP TECHNOLÓGIE
TOP KÚRENIE
 
UV GROUP, s.r.o.
E.B.Lukáča 2
036 01 Martin
Nájdite nás na FB facebook
 
created by: CTS Europe s.r.o.