Officine Gullo predstavuje nové kuchynské spotrebiče FIORENTINA

Officine Gullo vzdáva hold talianskej kráse a sofistikovanosti prostredníctvom novej rady kuchynských spotrebičov FIORENTINA .

Unikátny a hodnotný štýl schopný obohatiť akúkoľvek typológiu kuchyne s osobnosťou a šarmom. Nová kolekcia FIORENTINA bola koncipovaná tak, aby ozdobila tie miesta, ktoré už charakterizoval určitý štýl alebo dizajn, a to zavedením efektívnych a esteticky uspokojujúcich prvkov so silnou osobnosťou.

FIORENTINA je inšpirovaná Toskánskom, akýmkoľvek aspektom jeho kultúry, krajinou, tradíciami a históriou kovoobrábania.

Nový kuchynský spotrebič s voľným umiestnením, ktorý sa vyznačuje „veľkolepým“ štýlom, bol plne navrhnutý a vyvinutý v Taliansku, aby zabezpečil čo najviac kvality, výkonov a vzhľadu s cieľom uspokojiť akúkoľvek kulinársku potrebu s využitím tradícií a inovácií.

Pre Officine Gullo je presnosť rovnako dôležitá ako sila, preto vysokovýkonné horáky, inštalované v kuchynských spotrebičoch FIORENTINA, zabezpečujú správne množstvo plameňa vďaka 5 kombináciám s množstvom konfigurácií pre takmer nekonečné ovládanie.

Spolu s kuchynskými spotrebičmi ponúka Officine Gullo širokú škálu domácich elektrospotrebičov navrhnutých tak, aby sa dali integrovať a dokončiť akúkoľvek kuchyňu.

Profesionálne varné dosky vyrobené z mosadze, leštenej medi, ocele a liatiny obsahujú najmodernejšie technológie na varenie. Horáky môžu dosiahnuť výkon až 10 kW.

K dispozícii sú tiež konvekčné pece, ktoré sú multifunkčné a programovateľné; sú tiež vybavené trojitým izolačným sklom, ktoré zaisťuje vynikajúce výkony. Profesionálne sú vnútorne vyrobené z ocele a sú vybavené plechmi na pečenie pre catering.

Chladničky majú výnimočné vlastnosti: vnútorná časť je vyrobená z antibakteriálnej nehrdzavejúcej ocele, police sú vyrobené z krištáľu, dva nezávislé motory a zásuvka mrazničky s výrobníkom ľadu. Teleso je vyrobené z veľmi hrubej nehrdzavejúcej ocele, lakované a povrchovo upravené leštenou mosadzou, poniklované alebo chrómované, aby sa dokonale zladili so zbierkou kuchynských spotrebičov.

A nakoniec príslušenstvo: police, ktoré držia hrnce, plynové kohútiky a batérie, drezy, zdobené panely a mnoho ďalších. Vyrábajú sa z najušľachtilejších kovov a vyplývajú z potreby priestoru akéhokoľvek miesta a kombinujú funkčnosť a krásu.