Oživte kuchyňu akrylátmi!

Plánujete kúpu novej kuchynskej linky a chceli by ste, aby na nej nábytkové dvierka nielen skvele vyzerali, ale aj aby čo najviac vydržali? Tak si vyberte dvierka s akrylátovým povrchom T.acrylic, ktoré vás očaria nielen svojím dizajnom, ale aj skvelými úžitkovými vlastnosťami!

Kúzlo stratenej škáry

Vlhkosť, vysoké teploty či nečistoty ... to sú najväčší nepriatelia nábytkových dvierok v kuchynskom prostredí. S akrylátovými dvierkami T.acrylic ale nemusíte mať strach, a to vďaka stratenej škáre! „Hrany dvierok T.acrylic sú lepené technológiou PUR, pri ktorej je potrebné menej lepidla než pri iných technológiách. Vzniknutá škára medzi hranou a čelnou plochou dvierok je tak takmer neviditeľná," hovorí pán Martin Dusík, vedúci obchodného oddelenia Trachea, a.s., najväčšieho českého výrobcu nábytkových dvierok, a pokračuje: "Táto stratená škára pritom nie je len dizajnovým, ale aj veľmi praktickým prvkom. Nezanáša sa nečistotami, bráni prieniku vlhkosti do vnútra dvierok a navyše má vysokú tepelnú odolnosť, takže pri pôsobení tepla zo spotrebičov nedochádza k odlepovaniu hrán. „Veľkou výhodou, ktorú oceníte práve v kuchyni, je tiež zdravotná bezpečnosť akrylátového materiálu, vďaka čomu môžete z povrchu dvierok doslova jesť!

Mat bez odtlačkov, opraviteľný lesk, aj elegantné úchytky!

Samozrejmosťou pri dvierkach T.acrylic je tiež široká ponuka lesklých a matných vzorov. Každé z týchto vyhotovení pritom vyniká vlastnosťami, ktoré nemajú pri iných povrchoch obdobu! „S lesklými akrylátmi sa vôbec nemusíte báť drobného mechanického poškodenia. Vďaka hĺbkovému farbeniu povrchu nedôjde pri poškriabaní k narušeniu štruktúry ani zmene farebnosti a prípadnému poškodeniu možno ľahko navrátiť lesk pomocou opravnej sady," uvádza Martin Dusík a pokračuje: „Matné akryláty oproti tomu vďaka špeciálnej povrchovej úprave vôbec nezachytávajú odtlačky prstov." Zaujímavosťou je tiež možnosť výberu elegantných skrytých úchytiek. "V prípade tohto riešenia je kovová úchytka skrytá v zápornom uhle, a vytvára tak na ploche dvierok iba minimalistický detail. Nevyčnieva nijako do priestoru, takže sa nemusíte báť pri neopatrnom pohybe poranení o úchytku, a pritom poskytuje dostatok miesta pre vloženie prstov a otvoreniu dvierok," vysvetľuje Martin Dusík.
Tak neváhajte a vneste aj do svojho interiéru kúzlo dvierok T.acrylic, ktorých kvalitu potvrdzuje aj fakt, že sa na ne teraz vzťahuje predĺžená päťročná záruka, ktorá je dodávaná zadarmo!

Viac informácií na www.trachea-dvierka.sk

 

7.10.2017