Spoznajte výnimočné spotrebiče AMICA

Indukčné varné dosky s Flexi space (Octa zóny)

Určite sa vám už stalo, že ste chceli použiť hrniec nebo pekáč, ktorý presne nezakrýval varnú zónu. Teraz však už na veľkosti a tvare riadu nezáleží! Na rozdiel od iných indukčných varných dosiek na trhu nie sú induktory v spotrebičoch Amica kruhové, ale obdĺžnikové, čo im umožňuje plné využitie varnej dosky. Väčšia varná zóna prináša viac možností varenia!

 

Pri využití funkcie Bridge (prepojenie varných zón) je medzera medzi zónami v doskách Amica minimálna. Oproti guľatým bežne používaným zónam ponúkajú Amica „octa“ zóny rovnomernejší ohrev. Je tak možné lepšie využiť oválne pekáče či obdĺžnikové grilovacie panvice.

Voľne stojaca kombinovaná chladnička v retro štýle

Spoločnosť Amica predstavuje nové modely klasických kombinovaných chladničiek v retro vyhotovení. Chladničky majú energetickú triedu A++, vďaka ktorej majú nízku spotrebu energie. Sú vybavené variabilnými policami a priehradkami pre maximálne využitie priestoru. Disponujú LED osvetlením, automatickým rozmrazovaním chladničky a špeciálnou zásuvkou na ovocie a zeleninu. Dolu umiestnená mraznička obsahuje 3 veľké zásuvky s jednoduchým prístupom.

 

Chladničky sa vyrábajú v béžovej (krémovej), červenej a retro modrej farbe. 
 

10.6.2018