bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 24.06.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Potrebujete novú modernú web stránku? Chcete predávať cez svoju web stránku? eShop, CMS, SEO optimalizácia, jednoduchý a prehľadný dizajn.
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Thun 1794 a.s.

Thun 1794 a.s. je najväčší český výrobca porcelánu. Spoločnosť má vo svojom výrobnom programe ucelené tvary úžitkového či hotelového porcelánu, špeciálny varný program, porcelán pre deti a zákazkový tovar pre veľké medzinárodné reťazce. Ide o špecifický druh tzv. tvrdého porcelánu s vypaľovacou teplotou 1 405 °C. Vysoká kvalita a osobitý dizajn vychádzajúci z 220 ročnej tradície výroby porcelánu v Čechách zaručuje zákazníkom vysoký užívateľský štandard.
Sídlom spoločnosti je mesto Nová Role pri Karlových Varoch, ktoré je nazývane mestom porcelánu. Predaj výrobkov realizuje akciová spoločnosť Thun Trade.

Novinkou vo výrobnom programe je porcelánový súbor EYE, ktorý vychádza zo základných geometrických obrazcov a tvarov. V prípade plochých výrobkov je to kompilácia štvorca a kruhu, pri výrobkoch dutých potom valec a kváder. Výsledkom je súčasný dizajn, ktorý má oporu nielen v aktuálnych trendoch tvarovania stolného riadu, ale i v celkovom poňatí bytovej kultúry a interiérovej architektúry. Štvorcové riešenie tanierov umožňuje nielen veľmi kreatívny spôsob stolovania, ale dáva možnosť aj efektne využiť servírovaciu plochu tak, aby sa kulinársky zážitok stal aj zážitkom estetickým. Vysoké nároky na dizajn a úžitkové vlastnosti porcelánu, ktoré tento súbor spĺňa, umožňuje tiež jeho využitie pre reštaurácie a hotely vyšších kategórií. Dve zaoblené krivky vymedzujúce plochu taniera môžu evokovať tvar oka. Jeho užívateľmi budú predovšetkým tí, ktorí dávajú prednosť jednoduchosti a osobitej elegancii.

Medzi novinky v detskom porceláne sa popri štandardnom Krtkovi teraz zaradili aj porcelánové sady s motívom Večerníčka.

 

20.11.2016

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
INTERIÉR 48
Siemens
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.
TOP STAVEBNÉ
TOP KUCHYŇA
TOP TECHNOLÓGIE
TOP KÚRENIE
 
UV GROUP, s.r.o.
E.B.Lukáča 2
036 01 Martin
Nájdite nás na FB facebook
 
created by: CTS Europe s.r.o.