bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 24.06.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Potrebujete novú modernú web stránku? Chcete predávať cez svoju web stránku? eShop, CMS, SEO optimalizácia, jednoduchý a prehľadný dizajn.
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

VITAJTE V KUCHYNI 21. STOROČIA

Ešte nedávno ste kuchárkin um mohli posúdiť až z výsledku: na stôl sa položil pekáč s do zlata upečenou kačičkou, a dobrú chuť!
Dnes už kuchyňa nie je uzatvoreným miestom, kde sa len varí. V kuchyni sa dnes aj žije, a všetci to poznáme: aj keď návštevu odvedieme do obývačky, nakoniec rovnako všetci skončia v kuchyni.

Tým, ako sa naše kuchyne otvárajú životu, menia sa aj naše požiadavky na spotrebiče. Nestačí nám už, že fungujú, chceme, aby fungovali inteligentne a zároveň šetrne, aby nerušili, ladili nielen s dizajnom, ale celkovo s naším životným štýlom. A všetky tieto náročné požiadavky dokonale spĺňajú spotrebiče značky Amica.

AMICA LADÍ SO ŽIVOTOM

Amica je známy európsky výrobca domácich spotrebičov, pôsobí vo viac ako 50 krajinách. Začiatky spoločnosti Amica siahajú do roku 1945, prvý sporák bol predstavený v roku 1957. Spoločnosť Amica je na českom trhu krátko, ale už zaujíma významné postavenie v oblasti bieleho tovaru, predovšetkým chladničiek, mrazničiek a sporákov Takmer 70 rokov skúseností pomohlo Amice vytvoriť širokú škálu spotrebičov pre dnešnú dobu, ktoré vyhovujú z hľadiska dizajnu a technológii potrebám miliónov zákazníkov po celom svete. Amica nakoniec získala rad ocenení za technické úspechy a produktový dizajn, vrátane prestížnej ceny Red Dot Design Award, ktorá sa udeľuje už od roku 1954. A to v konkurencii takmer 5 000 výrobkov z 56 krajín.

Amica kladie veľký dôraz na ekológiu. Už pri návrhu výrobku je vyberaný materiál šetriaci životné prostredie, bez zvyšku sú odstránené materiály zdraviu nebezpečné. Všetky výrobky značky Amica s vyrábajú z materiálov, ktoré sú recyklovateľné a opätovne použiteľné po ukončení ich životnosti.

 

10.12.2016

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
Siemens
INTERIÉR 48
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.
TOP STAVEBNÉ
TOP KUCHYŇA
TOP TECHNOLÓGIE
TOP KÚRENIE
 
UV GROUP, s.r.o.
E.B.Lukáča 2
036 01 Martin
Nájdite nás na FB facebook
 
created by: CTS Europe s.r.o.