Čaro industriálneho štýlu

Industriálny nábytok sa teší stále väčšej obľube pre svoju vzdušnú eleganciu, moderné tvary a jednoduchú údržbu. Je vhodný nie len do domácností, ale aj do moderných kancelárií, barov a kaderníctiev.

Masív alebo masívne drevo je pri nábytku zárukou 100% prírodného dreva. Nábytok vyrobený z masívu je jednoducho kus nábytku, ktorý neobsahuje žiadne iné materiály. Toto drevo má nádherný a mohutný vzhľad, ktorý celý priestor zútulní.

V rámci dizajnu sa kombinuje maximálne so sklom alebo kovom. Ide o trvanlivý a nadčasový materiál. Masív je trendy aj po mnohých a mnohých rokoch. Je možné ho zladiť s ďalším zariadením vášho domu či bytu.

V spoločnosti Daněk vám ponúkame vám veľké množstvo rôznych kombinácií. Dubové dosky v rustikálnom vyhotovení, tzn. drevo v celej kráse prasklín, dier a nerovných povrchov, tiež však variant precízne opracovanej plochy. To všetko napustené kvalitným Osmo olejom. Môžete si vybrať medzi obdĺžnikom, štvorcom, kruhom, oválom…  a k tomu si zvolíte dizajn nôh, rámov políc, či farbu železa.

Objavte čaro neobyčajného pôvabu v industriálnom štýle. Výzvy robia život zaujímavým.

www.nabytekdanek.cz