Certifikované riešenie na ochranu vášho zdravia

Problém so znečistením ovzdušia vrátane baktérií, vírusov, alergénov, smogu a ďalších znečisťujúcich látok nikdy nebol taký závažný ako dnes!

Nový výskum spája znečistenie ovzdušia s vyššou úmrtnosťou v dôsledku koronavírusu. Pacienti žijúci v oblastiach s vysokou úrovňou znečistenia ovzdušia, majú pri stretnutí s koronavírusom vyššiu pravdepodobnosť nákazy aj úmrtí na túto infekciu, než je tomu u populácie žijúcej v oblastiach s čistejším ovzduším.

Viac ako kedykoľvek predtým sa vo svete apeluje na ochranu zdravia, nielen rodín v domácnostiach, pacientov v ambulanciách, ale aj zamestnancov vo firmách. Zníženie možnosti šírenia vírusu na minimum, je žiadané pre bezpečnosť prostredia na pracoviskách, v školách, inštitúciách, a pod.

5-stupňová úroveň čističky vzduchu TherapyAir® iOn s generátorom záporných iónov, je ideálnym riešením!

Čistička vzduchu TherapyAir® iOn bola vedecky testovaná a certifikovaná nemeckou spoločnosťou Gui-lab Engineering Company ako účinný prístroj pre filtráciu najmenších častíc. Prach, baktérie, plesne a vírusy prenášané prostredníctvom kvapôčkovej infekcie napr. SARS-CoV-2 sú účinne odstraňované jej päťstupňovým filtračným systémom.

Vďaka generátoru záporných iónov TherapyAir® iOn upravuje pH krvi smerom k zásaditej reakcii a zaisťuje optimálne okysličenie tela - vrátane mozgu - a zvyšuje tak bdelosť a koncentráciu, posilňuje imunitu a pomáha bojovať proti ochoreniam a tiež zvyšuje pracovnú produktivitu a výkon.

Nadštandardné prvky

Štíhly dizajn pre inštaláciu na stenu (voliteľné)

Zariadenie možno vďaka štíhlemu dizajnu zavesiť na stenu a dosiahnuť tak pekný dekoratívny efekt.

Rytmický režim čistenia

Tento režim je určený pre optimálne prúdenie vzduchu v miestnosti a na rýchle odstránenie znečisťujúcich látok.

Tichá prevádzka počas noci (spánkový režim)

Zariadenie v noci automaticky prechádza do tichého režimu a vytvára tým príjemnú atmosféru.

Bezpečné riešenie pre zákazníka

Pri otvorení predného krytu sa všetky činnosti automaticky prerušia. Otvory pre nasávanie a vypúšťanie vzduchu sú navrhnuté tak, aby bola zaistená bezpečnosť používateľa.

Náladové svetlo

Na prednom paneli zariadenia si môžete zvoliť farbu svetla podľa nálady.

Detský režim

Rýchlosť prúdenia vzduchu sa znižuje, aby sa zamedzilo pocitu chladu u detí.

 

Text a foto: ZEPTER