Čo uvaríme dnes...? Vyriešené!

Na pohodlie si každý z nás zvykne veľmi rýchlo a rád. A prečo aj nie? Inteligentná domácnosť, ktorá sa naučí svietiť, kúriť a zalievať záhon ruží podľa vašich zvyklostí a potrieb sa stáva samozrejmosťou. V takej domácnosti má svoje miesto aj moderná kuchyňa, v ktorej vás nestrašia dlhé hodiny pri sporáku, ale naopak vás tam čaká radosť z ľahkého varenia aj skvelého jedla na úrovni luxusnej reštaurácie. Tefal predstavuje horúcu novinku multifunkčný digitálny hrniec Cook4me+ Connect, s ktorým, podobne ako so zvyškom svojho domova, ľahko komunikujete pomocou aplikácie vo vašom smartfóne. Vám zostane jediná úloha – zariadiť si (a pokojne pohodlne aj online) nákup surovín!

S multifunkčným digitálnym hrncom Cook4me+ Connect sa ľahko dohovoríte – dorozumieva sa s vami po slovensky, v prehľadnom menu nájdete všetky základné nastavenia, vrátane 150 integrovaných receptov, ktoré vám poslúžia ako každodenná inšpirácia... a keby ste snáď vyčerpali aj túto studnicu nápadov, stačí položiť jednoduchú otázku Tefal aplikácii: Čo dnes bude na večeru? Mobilná aplikácia vám ponúkne nápady z niekoľkých rôznych uhlov: napríklad stačí nájsť surovinu, ktorú máte v chladničke a neviete, čo s ňou. Alebo ste dostali chuť na niečo voňajúce prázdninami, čo ste ochutnali spoločne s rodinou na poslednej dovolenke – aj také lahôdky v aplikácii nájdete. Potom už len stačí priamo prepojiť s vaším Cook4me+ Connect, recept sa zobrazí na displeji hrnca a už môžete variť krok za krokom podľa inštrukcií. A keby ste potrebovali poradiť, ako hviezdu večera servírovať, stačí mrknúť späť do aplikácie a pozrieť si fotografie finálneho pokrmu. 

Rýchlejšie a pritom zdravšie.

Tlakové varenie, práve vďaka kratšej dobe tepelnej úpravy pokrmu, zachováva oveľa väčšie množstvo živín, teda biologicky aktívnych látok, ktorých potrebujeme vplyvom aktívneho života čím ďalej tým viac. Viac živín, menej tuku, aj tak by sa dalo popísať varenie s Cook4me+ Connect. Ale pretože značka Tefal vie, že niekedy stačí k dokonalosti len malý detail, aj k tomuto produktu je možné zakúpiť doplnok Extra Crisp Lid, veko na zapekanie, ktoré vášho pomocníka premení na klasickú rúru alebo teplovzdušnú fritézu. S absolútnym minimom tuku chrumkavo zapečiete zemiaky alebo vytvoríte zlatistú syrovú krustu na zelenine. Kombinácia vašej fantázie a chuti s inšpiráciou receptov v mobilnej aplikácii ponúka neobmedzené možnosti varenia.

Multifunkčný hrniec Cook4me+ Connect (CY855830) ponúka 150 predprogramovaných receptov, ktoré môžete teraz zadarmo doplniť o nové recepty vďaka aplikácii TEFAL. Táto aplikácia sa synchronizuje s vašim prístrojom prostredníctvom Bluetooth a poskytne vám prístup do sveta stoviek receptov Cook4me+ Connect vyvinutých našimi šéfkuchármi. Vďaka svojmu intuitívnemu digitálnemu rozhraniu a aplikácii vám pomôže rýchlo pripraviť všetky vaše obľúbené recepty. Krok za krokom vás prevedie viac ako 2 000 fotografiami najrôznejších receptov a prípravu môžete sledovať z vášho tabletu

alebo smartfónu. Multifunkčný hrniec Cook4me+ Connect umožňuje 6 režimov varenia: varenie v pare, tlakové varenie, klasické varenie s 3 úrovňami teploty – mierne (pozvoľné pečenie), stredné a vysoké (vyprážanie/opekanie) a udržiavanie teploty, kedy pokrm po uvarení zostane teplý. Obľúbené recepty si vďaka režimu tlakového varenia pripravíte za kratší čas a všetky pokyny môžete sledovať na obrazovke. Nie je potrebné nič kontrolovať, varenie prebieha automaticky a odložený štart zaistí, že budete mať lahodný pokrm pripravený včas. Objem 6 litrov zaistí perfektne pripravené jedlo až pre 6 osôb. Nepriľnavý povrch a odnímateľné časti hrnca (nádoba a naparovací košík) zaisťujú ľahké čistenie a umývanie v umývačke. Odporúčaná cena 349 EUR.