High-tech domáce spotrebiče, ktoré vám uľahčia život

Jeden z nich môže byť informačným centrom vašej domácnosti už tieto Vianoce.

V dnešnej dobe internetu už nie je výnimočné, že niektoré spotrebiče môžete pripojiť do internetu a na diaľku ich ovládať. Preto vám prinášame výber troch, ktoré vám uľahčia život a možno si ich doprajete ako rodina pod vianočný stromček.

Family Hub

Chladnička Samsung Family Hub v sebe spája chladničku s informačným centrom domácnosti. Vďaka Wi-Fi a Bluetooth pripojeniu a veľkému zabudovanému displeju máte prehľad o všetkom. Na displeji si môžete zobraziť kalendáre všetkých členov domácnosti, pripraviť si nákupný zoznam, nájsť nový recept, či sa len pozrieť, čo máte v chladničke bez toho, aby ste ju museli otvoriť, vďaka vnútorným kamerám. Po prepojení s ďalšími zariadeniami si z nej môžete vybaviť aj telefonát, prípadne si pozrieť televízne vysielanie, ktoré beží u vás v obývačke. Celkový objem je až 593 l. 

Práčka, ktorá myslí za vás

Ak sa často trápite s tým, aký prací program predvoliť, práčka Samsung QuickDrive to urobí za vás prostredníctvom pracieho asistenta Q-Rator. Stačí zadať farbu, typ tkaniny, mieru znečistenia a práčka nastaví prací cyklus. Rovnako si viete nastaviť aj čas ukončenia a s funkciou Smartthings môžete práčku diaľkovo monitorovať cez smartfón. Práčka Samsung QuickDrive WW90M649OPM/ZE je vybavená aj špeciálnymi dvierkami pre vkladanie zabudnutej bielizne počas prania a funkciou EcoBubble™, ktorá umožňuje vyprať efektívnejšie a pri nižšej teplote.

Vysávanie a mopovanie 2v1

Robotický vysávač 2v1 Samsung POWERbot VR05R5050WK zvládne vysávanie a mopovanie v jednom kroku. Pomocou integrovaného Wi-Fi a aplikácie pre smartfóny ho môžete ovládať aj na diaľku – spustiť, zastaviť, nastaviť viacnásobné rozvrhy upratovania i sací výkon. Kontrolovať môžete aj rýchlosť vytierania a prietoku vody. Vďaka 3400mAh batérii vie kontinuálne vysávať až 150 minút.

Text a foto: Samsung