Hľadáte digestor, ktorý dokonale splynie s prostredím?

Technológie sa neustále vyvýjajú. Výrobcovia neustále prichádzajú s novými a vylepšenými zariadeniami. Okrem technológií prechádza zmenami tiež dizajn a táto kombinácia neustálych zmien a vylepšení je najviac vidieť práve v kuchyni.   

Kuchyňa dokáže spájať ľudí, či už pri príprave jedla alebo rozhovore a preto by mala byť dokonale prispôsobená svojim užívateľom. Každý z nás má iný vkus, niekto preferuje výrazné prvky provenskálskeho štýlu, iný strohosť minimalizmu. Práve tento dokonale nenápadný vzhľad nás zaujal na novinke, ktorú by sme vám radi predstavili. Ide o novú kolekciu Elements od spoločnosti Falmec, ktorej snahou je perfektne zapadnúť do jednotlivých projektov a pritom slúžiť špičkovou technológiou. Čo myslíte, podarilo sa?

Systém Monolith je umiestnený na pracovnej doske, obsahuje 90cm sací prvok a 30,60 a 90 cm široké moduly na uloženie príslušenstva, ktoré je možné uložiť vpravo či vľavo a prispôsobiť tak zostavu vlastným potrebám.

Shelf je systém obsahujúci 120 cm sací modul a 60 a 90 cm police, ktoré môžu byť umiestnené vpravo alebo vľavo od sacieho modulu. Hrúbka celej police je iba 10 cm.

Air Wall integruje technológiu odsávania do podsvieteného vertikálneho panelu z bieleho tvrdeného skla, čím premieňa zadnú časť kuchyne na multifunkčný povrch. Je tiež vybavená magnetickým systémom, ktorý obohatí túto inovatívnu novinku o ďalšie príslušenstvo, ktoré možno voľne umiestniť na jej povrch.

Text: Redakcia

Foto: Falmec