Kolekcia budúcnosti inšpirovaná minulosťou

Molteni &C 2024 vás pozýva do sveta trvalej sofistikovanosti, inšpirovanej vynikajúcou kvalitou a rafinovanými detailmi diel milánskeho architekta Piera Portaluppiho. Nová interiérová kolekcia spája tradície a modernosť, premosťuje minulosť, súčasnosť a budúcnosť. 

Vincent Van Duysen prevádza architektonický odkaz Portaluppiho do čistých, kľukatých línií, ktoré vyžarujú zmysel pre rovnováhu a symetriu. Krivky a proporcie definujú pohyb nábytku a pevne ho ukotvujú v prísnej, ale štýlovej estetike.

VVD Kitchen

Vincent Van Duysen

Pôvodná kuchyňa WD, známa pre svoje zložité detaily a jedinečné komponenty, prechádza v roku 2024 vylepšeniami o nové prvky a povrchové úpravy.

  • Mramorová doska vysoká 150 mm dopĺňa súčasné dosky 20 mm a 60 mm, aby zlepšila estetiku kuchyne VVD.
  • Prepracovaný stôl na občerstvenie s jedinečným nosným systémom, prispôsobiteľný do iných kuchýň z kolekcie Molteni&C.
  • Integrovane stmievateľné 2700K LED osvetlenie 
  • Nové dvere PT40. Tieto dvere je možné bez problémov integrovať do priechodov medzi rôznymi miestnosťami, pričom sa zhodujú s dizajnom kuchyne až do maximálnej výšky 3000 mm. Dvere PT40 sú k dispozícii v tlačných, ťahacích a otočných variantoch so šírkami od 600 mm pre jednokrídlové dvere do 2400 mm pre dvojkrídlové dvere a môžu sa pochváliť hrúbkou 40 alebo 50 mm v závislosti od závesu.
Medzi nové povrchové úpravy patrí mramor Lepanto Red pre kuchynské dosky. Nové povrchové úpravy panelov zahŕňajú: oceľ Tuscan Brown; Polnočný dub, Cloud Grey, Warm Grey, krémový a karamelový melamín; Laky Iris a Cappuccino.