Kuchyne pre otvorené priestory

To, že dnes skôr miestnosti spájame než oddeľujeme, nevnímame len ako architektonický trend, ale skôr ako osvedčený princíp. Prepojenie kuchyne s obývačkou a jedálňou je skvelým riešením nielen v menších bytoch, kde bojujete o každý centimeter. Znamená to tiež vzácny čas navyše, ktorý môžete tráviť so svojou rodinou a kamarátmi, súčasne stolovať, ale aj napríklad písať domáce úlohy. Niet najmenších pochýb, že kuchyňa je srdcom nášho domova, preto je dôležité, aby sme sa v nej cítili príjemne a pohodlne.

Otvorené priestory ponúkajú rôzne možnosti dizajnu i funkcií. Akú kuchyňu si vybrať aby bolo toto dôležité centrum domu funkčné, krásne a pohodlné? Aby ste využili každý priestor efektívne, stavte na kuchyne navrhnuté na mieru. Ak je pre vás dôležité, aby bola kuchyňa príťažlivá aj po rokoch, potom je kuchynská linka v klasickom štýle pre vás tou najlepšou voľbou! Kuchyne v klasickom štýle sú nadčasové, elegantné a určené pre všetkých, ktorí uprednostňujú veci tradičné a overené, ktoré neomrzia ani po rokoch.

FLAVOUR - KLASIKA V MODERNOM ŠATE

Aj osvedčená klasika môže pôsobiť moderne bez toho aby prišla o niečo zo svojej elegancie. Čisté a hladké línie rámových dvierok, matné zemité farby v kombinácii s prírodnými materiálmi ako sú drevo, sklo či kameň, vytvoria dokonalú súhru týchto štýlov. Správne zvolené doplnky či výber osvetlenia zaručia, že bude nielen praktická, ale aj funkčná po všetkých stránkach.

PANTHEON - LUXUSNÝ ROYAL ŠTÝL

Tento exkluzívny model kuchyne talianskeho výrobcu LUBE odráža charakter ľudí s výnimočným vkusom, ktorí obľubujú klasický či rustikálny štýl nábytku. Kvalitné masívne drevo, prepracované detaily a jedinečné farby premenia vašu kuchyňu na hotové majstrovské dielo. Inšpirujte sa luxusným royal štýlom, ktorý ponúka klasická kuchyňa Pantheon – elegantná a dokonalá v každom kontexte!

LUBE – TALIANSKE KUCHYNE S JEDINEČNÝM ŠTÝLOM

Spoločnosť LUBE je dnes najväčším výrobcom kuchynských liniek v Taliansku, ktoré sú zárukou výnimočnej kvality, funkčnosti a precízneho dizajnu, vyrábané na mieru vášmu vkusu. Máte radi klasický štýl alebo preferujete skôr minimalistické a moderné riešenia? Vyberte si zo širokej ponuky značky LUBE, ktorá zahŕňa viac ako 40 modelov krásnych kuchýň v rôznych povrchových úpravách, materiáloch a štýloch – moderný, klasický, rustikálny či vidiecky.

Výhradným dodávateľom talianskych kuchynských liniek LUBE je na Slovensku spoločnosť ELLEBI DESIGN STUDIO. Ich kuchynské štúdiá nájdete v Bratislave a v Nitre, kde vám radi pomôžu s výberom, návrhom aj realizáciou vašej vysnívanej kuchyne!

www.ellebi-studio.sk