Kuchynské spotrebiče, ktoré vám spríjemnia a uľahčia prípravu obľúbených pokrmov

Pre každodenný život jedného z najdôležitejších priestorov domu je dnes veľmi dôležité, aby disponoval vybavením, ktoré sa svojimi funkciami a prepracovaným technickým vybavením stará o jednoduchšiu a zdravú prípravu pokrmov. Ide o moderné kuchynské spotrebiče, vďaka ktorým sa stáva naša kuchyňa dokonale funkčným priestorom.

Ktoré dôležité zariadenia tohto druhu vám v obsluhe a údržbe kuchyne pomôžu najviac?

Kvalitná Miele rúra pre dokonalý pôžitok z varenia

Chcete, aby vám príprava obľúbených, zdravých a lahodných pokrmov nespôsobovala vrásky na čele, nezaberala veľa času a spotrebovávala veľa energie? Potom je dobré sa na tento účel zásobiť modernými elektrickými spotrebičmi tej najvyššej triedy.

Medzi cenovo dostupné a kvalitné modely s týmito vlastnosťami patria aj kvalitné Miele rúry, s ktorými bude varenie a pečenie pre vás skutočný pôžitok. Vstavaná Miele rúra premení vašu kuchyňu na profesionálnu reštauráciu, pretože disponuje funkciami, ktoré si určite zamilujete.

Funkcia zvýšenia vlhkosti pri pečení sa prejaví na lepšom tepelnom spracovaní všetkých pokrmov, ktoré vám spríjemnia deň svojou lahodnou chuťou. Pri pečení môžete dokonca vďaka zabudovanej kamere a prepojeniu rúry s aplikáciou v mobile prípravu pokrmov sledovať a riadiť aj bez prítomnosti v domácnosti. Inteligentná domácnosť založená na využívaní moderných spotrebičov vám tak šetrí čas, energiu aj peniaze.

Aby toho nebolo málo, rúry Miele sa dokážu po ukončení procesu pečenia rýchlo a bez vášho zásahu ochladiť, takže nechcené pokračovanie dopekania je odstránené a vy sa nemusíte obávať zníženej kvality jedla. Zostatkový čas pečenia v rúrach Miele vám poskytuje približný čas, kedy bude čerstvá hydina priamo z farmy alebo iné jedlo hotové. Na samotnú prípravu rôznych pokrmov a potravín môžete tiež využiť viaceré už zabudované funkcie rúry. 

Moderná umývačka riadu Miele

V momente, keď si obľúbené jedlo vychutnáte a svoje telo kompletne nasýtite, je nutné, aby ste sa postarali o jeho údržbu. Na tento účel sa v minulosti využívali iba drezy, dnes vám nielen vodu a elektrickú energiu, ale aj čas šetria moderné umývačky.

Moderné umývačky riadu Miele sú podobne ako spomínané rúry, vybavené mnohými praktickými funkciami, vďaka ktorým je čistenie riadov jednoduché, rýchle a úsporné! Z dostupných modelov si do svojej kuchyne môžete vybrať klasické voľne stojace, vstavané alebo profesionálne umývačky.

Sú vybavené funkciami, ktoré šetria čas. Zároveň patria k štýlovým dizajnovým kúskom s vyspelou inteligenciou. Zariadenia sú vybavené špeciálnymi senzormi, prostredníctvom ktorých monitoringu  sa proces umývania  riadov prispôsobuje a mení. Jednoduchá obsluha, šetrné čistenie a patentované sušenie sa s umývačkami riadu od spoločnosti Miele stane príjemnou súčasťou vašej kuchyne, ktorá je nielen krásna, ale aj praktická a vždy čistá. Tak sa o tom presvedčte. 

Zdroj obrázkov:

1.brizmaker/Shutterstock.com

2.Leszek Glasner/Shutterstock.com