Leto ešte nekončí! Vychutnajte si piknik s rodinou alebo priateľmi

Recept na teplé dni? Piknik mimo mesta s rodinou alebo priateľmi! To je najlepší spôsob, ako nabrať energiu po náročnom týždni. Západ slnka, teplý vzduch a pohár vína ... čo môže byť lepšie? Ak ste už zabudli, koľko zábavy dokáže piknik priniesť, zistite, že nič lepšie neexistuje!

Doplnky, ktoré určite na Vašom pikniku nesmú chýbať:

 

1. Piknikový kôš

Piknikový kôš vám umožní bezpečne prepravovať taniere, misky, šálky, vidličky a nože. Je neoddeliteľnou súčasťou každého pikniku!

 

2. Deka

Aby ste si mohli pohodlne ľahnúť do trávy, mali by ste mať so sebou piknikovú deku. Najlepšie zo všetkého je štýlová pikniková deka s izoláciou, ktorá je vodeodolná a ľahko sa čistí.

 

3. Termotaška

Termotaška, do ktorej vložíte produkty, ktoré by sa vysokou teplotou mohli pokaziť, ale aj tie, ktoré chutia lepšie vychladené. 

 

4. Nádoby na potraviny

Odolné a tesne uzavreté nádoby udržia všetko na svojom mieste. Sklo je štýlovejšie ako plast.

 

5. Pohodlný batoh

Ak sa potrebujete trochu prejsť na zvolené miesto, kde plánujete organizovať piknik, piknikový kôš nemusí byť vhodný. 

 

6. Obrúsky a vrecko na odpadky

Aby ste si uľahčili udržiavanie seba a svojho okolia v čistote, nezabudnite si na piknik vziať obrúsky a vrecko na odpadky.

 

7. Príbor

Zodpovedajúce príbory a piknikové doplnky zvyčajne tvoria súčasť kvalitného piknikového koša. Nezabudnite si tiež priniesť praktický ostrý nôž, ktorý sa vám môže hodiť na piknik.

 

8. Dekorácie

Pre tých, ktorí plánujú zorganizovať piknik na zvolenú tému alebo chcú, aby to bola zábava, odporúčame vziať si so sebou vhodné doplnky, ako sú vankúšiky, girlandy, lampáše a iné dekorácie.

Text: Redakcia

Foto: WestwingNow