Multifunkčný hrniec SatisFry Air & Grill

Dôležitou úlohou tohto webu je predstaviť ľuďom zaujímavé vychytávky, novinky či pomocníkov do kuchyne, ktorí vám uľahčia prácu či pomôžu vylepšiť váš jedálniček. Preto by sme vám radi predstavili multifunkčný hrniec SatisFry Air & Grill, ktorý je zatiaľ najväčšou ponúkanou fritézou z nového radu Satisfry od Russel Hobbs. 

 

Multifunkčný hrniec SatisFry Air & Grill disponuje nádobou s objemom 5,5 litra. Vďaka jeho výnimočnej ponuke programov, pripravíte chutné jedlá rýchlo a jednoducho. Vybrať si môžete zo 7 programov varenia, vrátane teplovzdušného vyprážania, pečenia, zapekania, pomalého varenia, opekania, grilovania alebo len udržovania teploty. Taktiež vám pomôže znížiť množstvo použitého tuku. Dokáže pripraviť jedlo aj s malým či žiadnym olejom. Šikovnou výhodou je, že multifunkčný hrniec SatisFry Air & Grill Multi Cooker má odnímateľnú nádobu a grilovaciu dosku, ktoré možno umývať v umývačke riadu.

Horúci vzduch – horný a spodný ohrev

Väčšina teplovzdušných fritéz využíva teplo len zhora, ale v multifunkčnom hrnci SatisFry Air & Grill cirkuluje vzduch s teplotou až 260 °C zhora nadol na rovnomerné opečenie a prepečenie vďaka čomu dosiahnete so svojím jedlom perfektné výsledky.

Stiahnite si našu knihu receptov k fritézam Satisfry

Stiahnite si kuchársku knihu, špeciálne pre využitie fritéz Satisfry a uspokojte svoje chuťové bunky!