„Phil: Inovatívna kuchyňa do exteriéru, ktorá prináša revolúciu do varenia pod holým nebom“

Phil, nová vonkajšia kuchyňa Ethimo predstavuje svoj prvý projekt prepojený so svetom kuchýň v spolupráci s Gordonom Guillaumierom.

S Philom môžete jednoducho prispôsobiť a využívať vonkajšie priestory ako verandu, terasu, okolie bazéna alebo balkón. Vďaka svojim kompaktným rozmerom a technickým vlastnostiam dokáže Phil v malom a ergonomickom priestore poskytnúť všetky hlavné kuchynské aktivity s maximálnou kapacitou. Jeho stabilný a robustný dizajn je podčiarknutý nekonvenčným "mäkkým" tvarom.

Phil je vysoký 95 cm a má priemer 75 cm. Skladá sa z jedného valcovaného kovového základu vo farbách Olive Green a Sepia Black. V ponuke sú tri možné konfigurácie: s umývadlom, indukčnou varnou doskou a grilom. Tieto "okrúhle ostrovy" sa môžu používať spolu alebo aj samostatne.

Umývadlo je vybavené pohodlnou pracovnou plochou a pevnými nohami, zatiaľ čo dve varianty na varenie zahŕňajú káble a sú dostupné na kolieskach, čo umožňuje jednoduché presúvanie tam, kde sú potrebné.

Phil od spoločnosti Ethimo a Gordona Guillaumiera ponúka nový zážitok z kuchynského prostredia a je dokonalou rovnováhou medzi slobodou a formálnosťou. Vhodné je pre rôzne veľké priestory a je ich prirodzeným vylepšením.

Text: Redakcia

Foto: Ethimo