Popoluška 21. storočia: Rowenta Explorer Serie 60

Zvieracie chlpy, prach alebo tiež rozsypaná šošovica, sadze či šmuhy... Neporiadok, ktorý je potrebné upratať. Pre to najpohodlnejšie upratovanie domácnosti vyvinula značka Rowenta najtenší a úplne intuitívny robotický vysávač Explore Serie 60. Takže sa už raz a navždy obídete bez kúziel či niekoho pomoci. 

Nový robotický vysávač Rowenta Explorer Serie 60 je skutočne tenký, meria iba 6 cm vrátane koliečok a dostane sa hravo pod nízky nábytok alebo do najhošie dostupných zákutí! Ťažko dostupné miesta zbaví nečistôt s dvoma bočnými kefami a pri vysávaní rovno vytiera vďaka technológii Aqua Force. Inteligentné upratovanie celej vašej domácnosti zaručí navigačný systém Smart Exploration 4.0: bočná kamera a technológia TOF, ktorá dokonale sleduje cestu okolo stien, gyroskopická technológia a infračervené senzory, vďaka ktorým sa robot pohybuje logickou cestou. Robot na základe dômysejnej funkie detekcie kobercov rozpozná typ podlahy a automaticky prispôsobí sací výkon pre konkrétnu plochu.

Akonáhle robota spárujete s bezplatnou aplikáciou, nič už vám nebráni v spustení robota kedykoľvek a odkiaľkoľvek! Vyberať môžete z troch režimov upratovania: metodický (nevynechá žiadne miesto), bodový (špirálovitý pohyb pre dôkladné upratovanie konkrétnej oblasti) a precízne upratovanie pozdĺž steny a podlahových líšt. S lithium-iontovou batériou vydrží až 90 minúť upratovania vkuse, inteligentná technológia nabíjania vám umožňuje dobíjať len toľko, koľko potrebujete, aby ste mohli pokračovať v upratovaní. rowenta Explorer Serie 60 je kompatibilný aj s virtiálnymi asistentmi ako je SIRI v iPhonoch, Alexa od Amazonu alebo Google Assistant. Je to navyše skutočne estetický kúsok s nadčasovým dizajnom, ktorý je vyrobený pre trvalo vysoký výkon!

Špeciálne pre majiteľov zvieratiek....

Pokiaľ máte domáce zvieratko a túžite po stále čistej domácnosti - Rowenta Explorer Serie 60 Animal Kit (RR7455) je vybavený vysoko účinnou kefou Animal Turbo: kefa s kombináciou dvoch  materiálov pre vysávanie zvieracích chlpov alebo veľkých chumáčov prachu, ktorý uprace dokonca aj chlpy zašliapané v podlahe.

Nielen alergici ocenia...

Robotický vysávač Rowenta Explorer Serie 60 Allergy Kit (RR7447) ocenia všetci alergici a rodiny s malými deťmi. Vysoko účinný filter zachytí až 99,9% prachu a zbaví domácnosť všetkých chuchvalcov prachu - ale hlavne, bez vašej námahy!

www.rowenta.sk