Príjemnejšie varenie vďaka inováciám

Monolith kombinuje odnímateľnosť v úplne novej forme s množstvom funkcií. Modul 90 cm digestora v novom riešení pracovnej dosky od Falmec môže byť doplnený o 30 cm, 60 cm a 90 cm úložné moduly s rôznym rozložením v závislosti od individuálneho štýlu a požiadaviek na priestor.

 

Úložné moduly obsahujú okrem miest na uloženie každodenného kuchynského náradia aj zásuvky a USB zásuvky, aby bol život v kuchyni čo najpraktickejší.

Aby boli veci ešte lepšie organizované, Falmec môže poskytnúť rad voliteľného príslušenstva pre úložné priestory, ako sú podnosy na príbory s jednou, dvoma alebo štyrmi časťami, stojany na korenie, stojany na nože a dosky na krájanie, všetko vyrobené z prírodného bukového dreva.

Rovnako ako úložné moduly, aj kryt má hliníkovú konštrukciu so sofistikovaným matným čiernym povrchom a leštené sklenené panely na zadnej aj prednej strane. Okrem toho je celý systém vybavený ambientným osvetlením, ktoré vytvára atraktívny závesný efekt a označuje hranicu s ostatnými predmetmi na pracovnej doske.

 

Nový systém Monolith je možné použiť s plynovými aj indukčnými varnými doskami. Priamy proces inštalácie vyžaduje, aby sa v pracovnej doske vytvoril iba jeden otvor a má najmenší možný pôdorys.

Text: Redakcia

Foto: Falmec