Tip na úspešnú (pracovnú) schôdzku:

Dobrá káva je častokrát základom príjemnej konverzácie alebo úspešne nadviazanej spolupráce. Nový kávovar KRUPS Nespresso Atelier vám umožní pripraviť ju presne po svojom. Už svojím názvom napovedá, že svojím dokonalým dizajnom zapadne do každého priestoru: umeleckej pracovne, štýlovej kuchyne alebo do kancelárie. Vďaka precíznej technológii umožní ešte väčšiu kontrolu a zároveň kreativitu pri príprave akéhokoľvek nápoja. Jednoducho sa razom premení na profesionálneho osobného baristu.

Nech už máte chuť na osviežujúcu alebo horúcu kávu pripravenú na akýkoľvek spôsob, kapsulový kávovar KRUPS Nespresso Atelier XN890831 ju pre vás pripraví s gráciou, a to presne podľa vašich predstáv a chutí! Bravúrne zvláda prípravu mliečnych nápojov s dokonale našľahanou penou: poradí si rovnako dobre s rastlinným mliekom ako so živočíšnym. Vybrať si môžete zo šiestich prednastavených horúcich či ľadových mliečnych receptov, či troch variantov klasickej čiernej kávy, a to stlačením jediného tlačítka. Doprajte si Ristretto, Espresso, Lungo, Latte Macchiato, Cappuccino, Iced Frappé, Mocha (stačí pridať kúsky pravej obľúbenej čokolády), alebo pripravte horúcu či studenú mliečnu penu. Tu zvládnete vďaka integrovanému šľahaču mlieka, ktorý je navrhnutý tak, aby sa veľmi jednoducho čistil – môžete ho vytiahnuť a dať do umývačky, a zároveň pripravil penu priamo v šálke.

Dopriať si môžete aj populárny Flat White, alebo si vytvorte svoj vlastný recept – napríklad s marmeládou alebo extra porciou čokolády navyše! Tlak 19 barov v kávovare zaručuje tu najvyššiu kvalitu a dokonalý zážitok z kávy. KRUPS Nespresso Atelier s pochromovaným povrchom nesmie chýbať v žiadnom elegantnom dizajnovom interiéri.

Kávovar je určený pre originálne kapsule Nespresso.

Text a foto: KRUPS