Vychytávky na (vianočné) pečenie nájdete v Tchibo

So šikovnými pomôckami ide pečenie a zdobenie hravo od ruky.

V predvianočnom čase je pečenie aktuálnou témou takmer každej domácnosti, predovšetkým však tam, kde sú v rodine deti. Zapojiť ich do tohto voňavého procesu je tak trochu skúškou našej trpezlivosti, ale ich radosť stojí za ten neporiadok naokolo.

Pečenie koláčikov vám pôjde ako po masle, keď si vezmete tie správne pomôcky. Šablóny, vykrajovačky, valčeky a ďalšie skvelé vychytávky nájdete spolu s kvalitnou kávou v predajniach a na webe Tchibo, ako aj vo vybraných predajniach COOP Jednota v Nitre, Galante, Nových Zámkoch, Prievidzi a v Čadci.

valčekom na sušienky vám pôjde ich výroba ako na bežiacom páse. Má tri vymeniteľné valčeky s dizajnom hviezdičiek, cukrových paličiek a koliesok. Kvalitná drevená doska s vyznačenou stupnicou na hornej strane zas uľahčí vykrajovanie dokonale presných štvorcov alebo kruhov.

Silikónová podložka na pečenie má dvojaké využitie – poslúži ako doska na vykrajovanie a tiež zastúpi papier na pečenie. Jej praktickosť oceníte aj pri čistení, pretože je vhodná do umývačky riadu. A nezabudnite ani na zástery! V Tchibo s nimi mysleli na veľkých aj malých.

Pomocou valčeka na cesto s vianočným motívom budú vaše medovníčky vyzerať oveľa zaujímavejšie.

Náš tip: Použite ho aj pri výrobe slaných krekrov alebo krehkých tartov.

Chladiaca podložka s troma poschodiami zabezpečí rýchle a efektívne chladnutie pečiva a koláčov. Je stohovateľná a nožičky sa dajú jednoducho zložiť, takže vám v kuchynskej linke nezaberie veľa miesta.

Vaše voňavé a chutné koláčiky si zaslúžia servírovanie na originálnych podnosoch. Napríklad na týchto dezertných tanierikoch z kvalitného porcelánu s lesklou zlatou obrubou.

Chystáte sa svojimi medovíčkami, keksíkmi, lineckými kolieskami či škoricovými hviezdičkami obdarovať svojich blízkych? Spravte to štýlovo! V Tchibo kúpite súpravu papierových vrecúšok s vianočným motívom na vyfarbovanie a s nálepkami, takže si ich kreatívne dotvoríte podľa seba. Skvelý nápad, čo poviete?

Inšpirujte sa tipmi na pečenie, varenie, dobrú kávu a ďalšie užitočné veci do domácnosti a pre vás a vašich blízkych na www.tchibo.sk.