Zdravá domácnosť

V súčasnej dobe trávime omnoho viac času doma s rodinou. Učíme sa s deťmi, potom sa ich snažíme zabaviť rôznymi hrami a zároveň udržujeme domov maximálne čistý.

Upratovanie komplikuje nielen prach, ale tiež nočná mora všetkých alergikov: peľová sezóna! Aby sme udržali optimálne podmienky nielen pre koncentráciu detí na učenie a alergikov v najlepšie sterilnom prostredí, vyvinula značka Rowenta dvoch skutočne účinných pomocníkov: O upratovanie sa postará flexibilný vysávač Rowenta Air Force FLEX 560 AQUA a čistý a zdravý vzduch zaistí nová čistička vzduchu Rowenta Pure Air Genius.

Vyspelá technológia a flexibilita vysávača Air Force FLEX 560 AQUA (RH9490) zaručujú maximálne pohodlné upratovanie. S ohybnou trubicou dosiahnete až 5x ďalej pod nízky nábytok, než ste boli zvyknutí a s novou AQUA hlavicou, ktorá je súčasťou balenia, môžete pri vysávaní rovno umývať. Je to jednoduché: Z hlavice AQUA odstránite iba nádržku na vodu, naplníte ju a vrátite s natiahnutým mopom z mikrovlákna pre umývanie. Intenzitu prietoku vody je možné ovládať pedálom na hlavici. Vďaka inovatívnemu high-tech dizajnu hlavice pre jednoduché dvojité čistenie – vpred aj vzad, je upratovanie jednoduché a dôkladné bez stôp. Navyše s výkonom 100 Air Wattov a novým digitálnym bezkefovým motorom vám neunikne ani tá najzapadlejšia omrvinka alebo kukuričný lupienok. Lithium-iontová batéria umožňuje bez nutnosti dobitia prevádzku vysávania 35 minúť. Vysávač je navyše až 2x tichší v porovnaní s predchádzajúcou radou. Air Force FLEX 560 AQUA je vybavený kompletnou sadou pre starostlivosť o auto a tiež domácnosť so zvieratami vrátane miniatúrnej motorizovanej kefy pre hĺbkové čistenie alebo kefy na čistenie sedačiek a nábytkových tkanín. Doporučená cena je 509 EUR

Nielen pre domácnosti s alergikmi je vhodná účinná čistička vzduchu značky Rowenta Pure Air Genius (PU3080). Tá vďaka 3 úrovniam efektívnej filtrácie a filtru Allergy+ dokáže za 4 minúty vyčistiť vzduch od alergénov a drobných častíc v celej miestnosti. Inteligentný systém senzorov rozpozná stupeň znečistenia a automaticky sa prispôsobí. Dokonca zvládne trvalo odstrániť karcinogénny formaldehyd. Pri tichom chode 31 dB vôbec neruší a k tomu spotrebuje minimum energie. Čistička vzduchu Rowenta Pure Air Genius vyčistí vzduch v miestnosti 10 m2 do 4 minút. Vďaka mobilnej aplikácii môžete v reálnom čase sledovať kvalitu vzduchu vnútri aj vonku, sledovať množstvo zachyteného znečistenia, ovládať čističku na diaľku a napríklad aj naplánovať jej zapnutie. Doporučená cena je 359 EUR.

www.rowenta.sk

www.rowenta.cz